KONST / Litografier / Färglitografi 14776287
nr 1477 6287
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Stockholmsmotiv "Gamla Stan", Signerad, och numrerad 156/325, Färglitografi, bildmått: 23x44 cm, yttermått inklusive ram 42x61 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:33:17
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant